NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. M86202G12
M86202G12 picture photo
Mfg. Part Number
M86202G12
Manufacturer
Product Category
Interface - Telecom
Brief Description
IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625PBGA
Datasheet Download
M86202G12.pdf
Availability of M86202G12
QUANTITY
M86202G12 Order Process
Ship out your order
Specifications of M86202G12
Internal Part NumberEIS-M86202G12
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyInterface - Telecom
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M86202G12
Related LinksM862, M86202G12 Datasheet, NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. Distributor
M86202G12 Details Description
Related parts for M86202G12
IC MCU 16BIT 256KB TQFP-144-19 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20V 20% 1206 datasheet.pdf
CONN MAG-MATE 17-19AWG .250 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Wire Wrap datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 12VC 6HXSON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 60 POS 2MM T/H GOLD datasheet.pdf
RES 407 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V datasheet.pdf