Microchip Technology MA330017
MA330017 picture photo
Mfg. Part Number
MA330017
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
Datasheet Download
MA330017.pdf
Availability of MA330017
QUANTITY
MA330017 Order Process
Ship out your order
Specifications of MA330017
Internal Part NumberEIS-MA330017
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingLabel and Packing Changes 23/Sep/2015
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypePlug-In Module (PIM) - dsPIC33FJ32MC204
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MA330017
Related LinksMA33, MA330017 Datasheet, Microchip Technology Distributor
MA330017 Details Description
Related parts for MA330017
FIXED IND 33UH 550MA 290 MOHM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 5W T18 datasheet.pdf
METRAL HDR 5RX4M SIG PF datasheet.pdf
CAP TANT POLY 820UF 6V AXIAL datasheet.pdf