Laird Technologies IAS MAB8UMI16.5
MAB8UMI16.5 picture photo
Mfg. Part Number
MAB8UMI16.5
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
ACCY MOUNT BMM 3/8 58U MUHFM
Datasheet Download
MAB8UMI16.5.pdf
Availability of MAB8UMI16.5
QUANTITY
MAB8UMI16.5 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAB8UMI16.5
Internal Part NumberEIS-MAB8UMI16.5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series-
Accessory Type*
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAB8UMI16.5
Related LinksMAB8U, MAB8UMI16.5 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
MAB8UMI16.5 Details Description
Related parts for MAB8UMI16.5
FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD datasheet.pdf
RES SMD 12.4 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
UNDER STENCIL WIPE 14"X14" 118' datasheet.pdf
IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M12-1.0 6G 4-20MA datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
CLEAVE TOOL BLADE REPLACEMENT datasheet.pdf
TVS DIODE 51VWM 91.1VC SMA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf