Laird Technologies IAS MAB8XP30
MAB8XP30 picture photo
Mfg. Part Number
MAB8XP30
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
ACCY MOUNT BMM BTH 8X UHFM
Datasheet Download
MAB8XP30.pdf
Availability of MAB8XP30
QUANTITY
MAB8XP30 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAB8XP30
Internal Part NumberEIS-MAB8XP30
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series-
Accessory Type*
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAB8XP30
Related LinksMAB8, MAB8XP30 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
MAB8XP30 Details Description
Related parts for MAB8XP30
Connector Receptacle 70 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 10W MULTIWATT15 datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 0.1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 2MBIT 167MHZ 120TQFP datasheet.pdf
CABLE 5POS M12 PLUG-WIRE 3M datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
RES SMD 1.24K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 300MW SOD323 datasheet.pdf