M/A-Com Technology Solutions MABT-011000-14230G
MABT-011000-14230G picture photo
Mfg. Part Number
MABT-011000-14230G
Manufacturer
Product Category
RF Misc ICs and Modules
Brief Description
DIODE
Datasheet Download
MABT-011000-14230G.pdf
Availability of MABT-011000-14230G
QUANTITY
MABT-011000-14230G Order Process
Ship out your order
Specifications of MABT-011000-14230G
Internal Part NumberEIS-MABT-011000-14230G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Misc ICs and Modules
Series-
PackagingTray
FunctionBias Network
Frequency2GHz ~ 18GHz
RF Type-
Secondary Attributes-
Package / CaseDie
Supplier Device PackageDie
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MABT-011000-14230G
Related LinksMABT-0110, MABT-011000-14230G Datasheet, M/A-Com Technology Solutions Distributor
MABT-011000-14230G Details Description
Related parts for MABT-011000-14230G
CONN HEADR BRKWAY .100 56POS R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EYELET datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 3.62"L X 3.62"W datasheet.pdf
IPD M18 SHLD 3W SPST 2M datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SP3T 500MA 125V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
PATG 6/18 datasheet.pdf
031 X 093 CLIP datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CTV 66C 66#22D PIN PLUG datasheet.pdf
470UF 10V 10X12MM 105C 4000H datasheet.pdf