Vishay/BCcomponents MAL201351228E3
MAL201351228E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL201351228E3
Brief Description
2,2UF 50V 5X11MM 85C 3000H
Datasheet Download
MAL201351228E3.pdf
Availability of MAL201351228E3
QUANTITY
MAL201351228E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL201351228E3
Internal Part NumberEIS-MAL201351228E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL201351228E3
Related LinksMAL2013, MAL201351228E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL201351228E3 Details Description
Related parts for MAL201351228E3
MOSFET 4N-CH 60V 1.4A SM8 datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 6.34 OHM 1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES 165 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
RES 1.35K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 60POS THRUHL datasheet.pdf