Vishay/BCcomponents MAL202123102E3
MAL202123102E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL202123102E3
Brief Description
1000UF 6,3V 8X18MM 85C 2500H
Datasheet Download
MAL202123102E3.pdf
Availability of MAL202123102E3
QUANTITY
MAL202123102E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL202123102E3
Internal Part NumberEIS-MAL202123102E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL202123102E3
Related LinksMAL2021, MAL202123102E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL202123102E3 Details Description
Related parts for MAL202123102E3
RES SMD 6.19KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 20PLCC datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS .100 RT/A SMD datasheet.pdf
FIXED IND 68MH 110MA 52.8 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
RES SMD 698K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
DIODE STD REC 400V DO219AB-M datasheet.pdf