Vishay/BCcomponents MAL202126102E3
MAL202126102E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL202126102E3
Brief Description
1000UF 25V 12,5X30MM 85C 8000H
Datasheet Download
MAL202126102E3.pdf
Availability of MAL202126102E3
QUANTITY
MAL202126102E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL202126102E3
Internal Part NumberEIS-MAL202126102E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL202126102E3
Related LinksMAL2021, MAL202126102E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL202126102E3 Details Description
Related parts for MAL202126102E3
PILOT LIGHT 5V LED RECTANG BLUE datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 60MA 11 OHM SMD datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 500V 1111 datasheet.pdf
RES SMD 88.7 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC SENSOR DUAL TOUCH 49-BGA datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 41POS 2.54MM PRESS FIT datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
Connector Receptacle 45 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf