Vishay/BCcomponents MAL204831471E3
MAL204831471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL204831471E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
470UF 50V 12,5X20MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL204831471E3.pdf
Availability of MAL204831471E3
QUANTITY
MAL204831471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL204831471E3
Internal Part NumberEIS-MAL204831471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL204831471E3
Related LinksMAL2048, MAL204831471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL204831471E3 Details Description
Related parts for MAL204831471E3
CONN RECEPT 10POS 24AWG MTA156 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS datasheet.pdf
HEX STANDOFF 4-40 BRASS 3/4" datasheet.pdf
RES SMD 12.4 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:12 800MHZ 40VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 40MM datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE 100KPA datasheet.pdf
STD TIM HOUSING MKII 2POS datasheet.pdf
DIODE ZENER 19V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf