Vishay/BCcomponents MAL205019222E3
MAL205019222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205019222E3
Brief Description
2200UF 100V 35X50MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL205019222E3.pdf
Availability of MAL205019222E3
QUANTITY
MAL205019222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205019222E3
Internal Part NumberEIS-MAL205019222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205019222E3
Related LinksMAL2050, MAL205019222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205019222E3 Details Description
Related parts for MAL205019222E3
CAP CER 10UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
SPLIT ROUTING CLIP NAT 1/2" datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 54POS R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 400KHZ 8DIP datasheet.pdf
CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
OSC VCXO 156.25MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
DIN-SIGNAL R018FS-3,0C1-2 datasheet.pdf
OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf