Vishay/BCcomponents MAL205057222E3
MAL205057222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205057222E3
Brief Description
2200UF 40V 25X40MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL205057222E3.pdf
Availability of MAL205057222E3
QUANTITY
MAL205057222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205057222E3
Internal Part NumberEIS-MAL205057222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205057222E3
Related LinksMAL2050, MAL205057222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205057222E3 Details Description
Related parts for MAL205057222E3
CONN CARD EDGE 28POS .156 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
SENSOR RETROREFL 2M LT ON NPN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
CAT 5E PATCH CORD 10 FOOT YL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CAP CER 8.7PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf