Vishay/BCcomponents MAL205155153E3
MAL205155153E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205155153E3
Brief Description
15000UF 16V 30X40MM 85C 12000H
Datasheet Download
MAL205155153E3.pdf
Availability of MAL205155153E3
QUANTITY
MAL205155153E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205155153E3
Internal Part NumberEIS-MAL205155153E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205155153E3
Related LinksMAL2051, MAL205155153E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205155153E3 Details Description
Related parts for MAL205155153E3
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES FLAMEPROOF 3W 2.7K OHM 5% datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123 datasheet.pdf
RES 1.91 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 4.02 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CS3560 SAFETY CONTACT 1810MM datasheet.pdf