Vishay/BCcomponents MAL205258331E3
MAL205258331E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205258331E3
Brief Description
330UF 385V 40X50MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL205258331E3.pdf
Availability of MAL205258331E3
QUANTITY
MAL205258331E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205258331E3
Internal Part NumberEIS-MAL205258331E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205258331E3
Related LinksMAL2052, MAL205258331E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205258331E3 Details Description
Related parts for MAL205258331E3
CAP TOGGLE BAT WHITE datasheet.pdf
TERM FORK INSUL 12-10AWG #6 datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32K FLASH 64-TQFP datasheet.pdf
RES SMD 620K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
IGBT 360V 44A 187W D2PAK datasheet.pdf
RES 0.332 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 215 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 18.75K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf