Vishay/BCcomponents MAL205651222E3
MAL205651222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205651222E3
Brief Description
2200UF 50V 22X30MM 85C 12000H
Datasheet Download
MAL205651222E3.pdf
Availability of MAL205651222E3
QUANTITY
MAL205651222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205651222E3
Internal Part NumberEIS-MAL205651222E3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205651222E3
Related LinksMAL2056, MAL205651222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205651222E3 Details Description
Related parts for MAL205651222E3
REG ISR 14A 5VIN ADJ VERT 12-SIP datasheet.pdf