Vishay/BCcomponents MAL205654223E3
MAL205654223E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205654223E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
22000UF 10V 30X30MM 85C 12000H
Datasheet Download
MAL205654223E3.pdf
Availability of MAL205654223E3
QUANTITY
MAL205654223E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205654223E3
Internal Part NumberEIS-MAL205654223E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205654223E3
Related LinksMAL2056, MAL205654223E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205654223E3 Details Description
Related parts for MAL205654223E3
CONN D-SUB HOUSING KIT PLUG 26P datasheet.pdf
FILTER LINE 6.8MH 1.2A TYPE 450 datasheet.pdf
IC KIT BATTERY CHARGER & CONTROL datasheet.pdf
IC DECODER/DEMUX HS 3-8 16SO datasheet.pdf
IC POE 802.3AF PD W/REG 16-DFN datasheet.pdf
RES 2.7M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 422 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 821 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT datasheet.pdf
IC VOLT DETECT 0.65V 2OUT 10UDFN datasheet.pdf
CAP FILM 2.2 NF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf