Vishay/BCcomponents MAL205913221E3
MAL205913221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205913221E3
Brief Description
220UF 250V 25X35MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL205913221E3.pdf
Availability of MAL205913221E3
QUANTITY
MAL205913221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205913221E3
Internal Part NumberEIS-MAL205913221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205913221E3
Related LinksMAL2059, MAL205913221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205913221E3 Details Description
Related parts for MAL205913221E3
CONN EDGECARD 60POS DIP .050 SLD datasheet.pdf
CONN D-SUB PLUG 9POS CRIMP SNAP datasheet.pdf
CAP FILM 6UF 400VAC QC TERM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 30 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SL-SMT 5.00/06/90G BK 350/RL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 600MA 480 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 64POS datasheet.pdf