Vishay/BCcomponents MAL209665152E3
MAL209665152E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL209665152E3
Brief Description
1500UF 350V 35X80MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL209665152E3.pdf
Availability of MAL209665152E3
QUANTITY
MAL209665152E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL209665152E3
Internal Part NumberEIS-MAL209665152E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL209665152E3
Related LinksMAL2096, MAL209665152E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL209665152E3 Details Description
Related parts for MAL209665152E3
TRIMMER 2K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
IC ENCORE MCU FLASH 4K 8DIP datasheet.pdf
CONN HEADER RT/A .100 12POS 15AU datasheet.pdf