Vishay/BCcomponents MAL210228472E3
MAL210228472E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL210228472E3
Brief Description
4700UF 385V 76X146MM 85C 10000H
Datasheet Download
MAL210228472E3.pdf
Availability of MAL210228472E3
QUANTITY
MAL210228472E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL210228472E3
Internal Part NumberEIS-MAL210228472E3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL210228472E3
Related LinksMAL2102, MAL210228472E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL210228472E3 Details Description
Related parts for MAL210228472E3
JUMPER-H9991TR/1853BR/H9991TR 3" datasheet.pdf
IC DIGITAL PLL 16-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MICRO 25POS SKT 8" datasheet.pdf
RES 12.1 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.74 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 19POS SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 10.5A 6.1 MOHM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf