Vishay/BCcomponents MAL210253222E3
MAL210253222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL210253222E3
Brief Description
2200UF 250V 50X80MM 85C 10000H
Datasheet Download
MAL210253222E3.pdf
Availability of MAL210253222E3
QUANTITY
MAL210253222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL210253222E3
Internal Part NumberEIS-MAL210253222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL210253222E3
Related LinksMAL2102, MAL210253222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL210253222E3 Details Description
Related parts for MAL210253222E3
CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL datasheet.pdf
CONN PIN 2WIREWRAP POST 30GOLD datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 1A 6V datasheet.pdf
RES SMD 9.09K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP6 datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 9POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf