Vishay/BCcomponents MAL211665221E3
MAL211665221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL211665221E3
Brief Description
220UF 16V 8,2X11MM 105C 2000H
Datasheet Download
MAL211665221E3.pdf
Availability of MAL211665221E3
QUANTITY
MAL211665221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL211665221E3
Internal Part NumberEIS-MAL211665221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL211665221E3
Related LinksMAL2116, MAL211665221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL211665221E3 Details Description
Related parts for MAL211665221E3
MODULE SDRAM DDR 512MB 184DIMM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 4A WSMINI8-F1-B datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
INTERFACE CTLR IEEE 802 TQFN datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 48QFN datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 8" 1MM 11POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
RES 374 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES 81.92K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf