Vishay/BCcomponents MAL211914222E3
MAL211914222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL211914222E3
Brief Description
2200UF 10V 18X30MM 125C 8000H
Datasheet Download
MAL211914222E3.pdf
Availability of MAL211914222E3
QUANTITY
MAL211914222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL211914222E3
Internal Part NumberEIS-MAL211914222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL211914222E3
Related LinksMAL2119, MAL211914222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL211914222E3 Details Description
Related parts for MAL211914222E3
MOSFET P-CH 200V 6.5A D2PAK datasheet.pdf
MUX DUAL SGL H/V TONE SW 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 196 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 10.2A SO-8FL datasheet.pdf
RES SMD 243K OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CABLE 36POS .100 JUMPER 6 INCH datasheet.pdf
RELAY GEN PUR datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
TVS DIODE 188VWM 328VC P600 datasheet.pdf
CAP FILM 11NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf