Vishay/BCcomponents MAL212320101
MAL212320101 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212320101
Brief Description
100UF 35V 12,9X32,0MM 125C 20000
Datasheet Download
MAL212320101.pdf
Availability of MAL212320101
QUANTITY
MAL212320101 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212320101
Internal Part NumberEIS-MAL212320101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212320101
Related LinksMAL212, MAL212320101 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212320101 Details Description
Related parts for MAL212320101
IC FPGA 112 I/O 144TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm 12pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 800MA 300VAC RAD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN datasheet.pdf
13+13 WAY M HORIZ BM SMT W/3.5MM datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 400V 15A GBPC-T/W datasheet.pdf
DIODE ZENER 56V 5W T18 datasheet.pdf
CAT 6 PATCH CORD 10' YL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
PLUG GAUGE, HANDTOOL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT datasheet.pdf