Vishay/BCcomponents MAL212364101
MAL212364101 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212364101
Brief Description
100UF 10V 7,6X20,4MM 125C 20000H
Datasheet Download
MAL212364101.pdf
Availability of MAL212364101
QUANTITY
MAL212364101 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212364101
Internal Part NumberEIS-MAL212364101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212364101
Related LinksMAL212, MAL212364101 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212364101 Details Description
Related parts for MAL212364101
RES TEMP SENS 15 OHM 5% 1/10W datasheet.pdf
IC REG LDO -5V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 25POS R/A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 4.6A DPAK datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW 1000' datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
Connector Socket 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
Connector Socket 61 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
ACTUATOR datasheet.pdf
RES SMD 6.65KOHM 0.1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 4.3UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf