Vishay/BCcomponents MAL212364331
MAL212364331 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212364331
Brief Description
330UF 10V 10,3X32,0MM 125C 20000
Datasheet Download
MAL212364331.pdf
Availability of MAL212364331
QUANTITY
MAL212364331 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212364331
Internal Part NumberEIS-MAL212364331
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212364331
Related LinksMAL212, MAL212364331 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212364331 Details Description
Related parts for MAL212364331
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 3 OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 4.5A 8 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 630MA 500 MOHM datasheet.pdf
HD RA TH datasheet.pdf
CONN FPC VERT 9POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
"MICRO 51C P 30"" RBW FLOAT NI" datasheet.pdf