Vishay/BCcomponents MAL212366221
MAL212366221 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212366221
Brief Description
220UF 25V 12,9X32,0MM 125C 20000
Datasheet Download
MAL212366221.pdf
Availability of MAL212366221
QUANTITY
MAL212366221 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212366221
Internal Part NumberEIS-MAL212366221
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212366221
Related LinksMAL212, MAL212366221 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212366221 Details Description
Related parts for MAL212366221
D-Sub Connector Plug, Male Pins 62 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" WW datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.4A D2PAK datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 30A AUTO LINK datasheet.pdf
HI-TEMP,M18,PNP,NO datasheet.pdf
112 DISCRETE THERMS LARGE datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X8L RADIAL datasheet.pdf