Vishay/BCcomponents MAL212824478E3
MAL212824478E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212824478E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
4,7UF 10V 10X7X3,5MM 125C 20000H
Datasheet Download
MAL212824478E3.pdf
Availability of MAL212824478E3
QUANTITY
MAL212824478E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212824478E3
Internal Part NumberEIS-MAL212824478E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212824478E3
Related LinksMAL2128, MAL212824478E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212824478E3 Details Description
Related parts for MAL212824478E3
RES SMD 6.19KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 56V 2.68A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
LOAD SHARER datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 76 TYPE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN DSUB 50POS datasheet.pdf