Vishay/BCcomponents MAL213636221E3
MAL213636221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213636221E3
Brief Description
220UF 25V 10X12MM 105C 4000H
Datasheet Download
MAL213636221E3.pdf
Availability of MAL213636221E3
QUANTITY
MAL213636221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213636221E3
Internal Part NumberEIS-MAL213636221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213636221E3
Related LinksMAL2136, MAL213636221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213636221E3 Details Description
Related parts for MAL213636221E3
DIODE PIN GP 50V LO COST SOT-363 datasheet.pdf
4 WALL EJECT SEA HORSE HEADER datasheet.pdf
CAP CER 4.1PF 50V P2H 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
IC KEYLESS ENTRY/GO 4TH 38TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 3.05A 30 MOHM TH datasheet.pdf
CAP CER 10PF 250VAC SL RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 23A 8VSON datasheet.pdf
FLAT HEATPIPE 60W 3X8X150MM datasheet.pdf
3MM LED RED TINT DIFF8 datasheet.pdf