Vishay/BCcomponents MAL213651221E3
MAL213651221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213651221E3
Brief Description
220UF 50V 10X25MM 105C 7000H
Datasheet Download
MAL213651221E3.pdf
Availability of MAL213651221E3
QUANTITY
MAL213651221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213651221E3
Internal Part NumberEIS-MAL213651221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213651221E3
Related LinksMAL2136, MAL213651221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213651221E3 Details Description
Related parts for MAL213651221E3
FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL R/A 16POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 28POS SKT datasheet.pdf
CAP FILM 0.12UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS CBL MNT PIN datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
32 MODII HDR DRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.0068UF RADIAL datasheet.pdf