Vishay/BCcomponents MAL213651821E3
MAL213651821E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213651821E3
Brief Description
820UF 50V 16X25MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL213651821E3.pdf
Availability of MAL213651821E3
QUANTITY
MAL213651821E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213651821E3
Internal Part NumberEIS-MAL213651821E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213651821E3
Related LinksMAL2136, MAL213651821E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213651821E3 Details Description
Related parts for MAL213651821E3
MODULE DDR2 SDRAM 256MB 240-DIMM datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V NP0 1812 datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI M12-1.0 6G 4-20MA datasheet.pdf
BUZZ PIEZO CIRC 42.85MM PANEL datasheet.pdf
TERMINAL BLK 7POS 5MM SIDE ENT datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 4.81K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.8NH 250MA 400 MOHM datasheet.pdf
REWORK STATION 2 CHANNEL 200W datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf