Vishay/BCcomponents MAL213659221E3
MAL213659221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213659221E3
Brief Description
220UF 100V 16X25MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL213659221E3.pdf
Availability of MAL213659221E3
QUANTITY
MAL213659221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213659221E3
Internal Part NumberEIS-MAL213659221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213659221E3
Related LinksMAL2136, MAL213659221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213659221E3 Details Description
Related parts for MAL213659221E3
RES SMD 732 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-18VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ4 M32 datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CAP CER 0.082UF 100V 10% BX 1825 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES 60.4K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf