Vishay/BCcomponents MAL213661222E3
MAL213661222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213661222E3
Brief Description
2200UF 50V 18X35MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL213661222E3.pdf
Availability of MAL213661222E3
QUANTITY
MAL213661222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213661222E3
Internal Part NumberEIS-MAL213661222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213661222E3
Related LinksMAL2136, MAL213661222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213661222E3 Details Description
Related parts for MAL213661222E3
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
CONN HEADER 23POS STACKNG 15GOLD datasheet.pdf
IC CONTROLLER FASTCHRGE 8-SOIC datasheet.pdf
RES 301 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW datasheet.pdf
MULTI-PAIR 30COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
HEAT SHRINK PVC BLACK .09" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf