Vishay/BCcomponents MAL213825221E3
MAL213825221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213825221E3
Brief Description
220UF 16V 8X18MM 105C 2000H
Datasheet Download
MAL213825221E3.pdf
Availability of MAL213825221E3
QUANTITY
MAL213825221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213825221E3
Internal Part NumberEIS-MAL213825221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213825221E3
Related LinksMAL2138, MAL213825221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213825221E3 Details Description
Related parts for MAL213825221E3
IC OSC UP/DWN CNTR 2MHZ 28-DIP datasheet.pdf
SW ROTARY SHAFT RT ANGLE BCD 30V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 330 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1100PF 100V 5% BP 1210 datasheet.pdf
ST CONNECTOR datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL FEED-THRU SKT datasheet.pdf
RECEIVER 12CH PAR PLUG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 13PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf