Vishay/BCcomponents MAL213845332E3
MAL213845332E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213845332E3
Brief Description
3300UF 16V 18X30MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL213845332E3.pdf
Availability of MAL213845332E3
QUANTITY
MAL213845332E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213845332E3
Internal Part NumberEIS-MAL213845332E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationRemoval of SHVC Substances 17/Nov 2015
Standard Package240
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213845332E3
Related LinksMAL2138, MAL213845332E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213845332E3 Details Description
Related parts for MAL213845332E3
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 21POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
FUSE AUTO 5A 32VAC/VDC 5PK CARD datasheet.pdf
IC PWR DIST SWITCH ADJ DL 10SON datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS STR DUAL .100" datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD datasheet.pdf