Vishay/BCcomponents MAL213849681E3
MAL213849681E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213849681E3
Brief Description
680UF 100V 21X38MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL213849681E3.pdf
Availability of MAL213849681E3
QUANTITY
MAL213849681E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213849681E3
Internal Part NumberEIS-MAL213849681E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213849681E3
Related LinksMAL2138, MAL213849681E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213849681E3 Details Description
Related parts for MAL213849681E3
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
BOX S STEEL NATURAL 36"L X 30"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CONN HDR 55POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V CMOS 25PPM 3.2X5MM datasheet.pdf