Vishay/BCcomponents MAL214666471E3
MAL214666471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214666471E3
Brief Description
470UF 25V 10X16MM 125C 2500H
Datasheet Download
MAL214666471E3.pdf
Availability of MAL214666471E3
QUANTITY
MAL214666471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214666471E3
Internal Part NumberEIS-MAL214666471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214666471E3
Related LinksMAL2146, MAL214666471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214666471E3 Details Description
Related parts for MAL214666471E3
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REGISTER CMOS BIDIRECT 24SOIC datasheet.pdf
ADAPTER USB TO SRL RS232 W/CABLE datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
PCB PROTO BOARD datasheet.pdf
RES 10.7M OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
SCR 1600V 80A TO-65 datasheet.pdf