Vishay/BCcomponents MAL214830331E3
MAL214830331E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214830331E3
Brief Description
330UF 35V 10X12MM 105C 2000H
Datasheet Download
MAL214830331E3.pdf
Availability of MAL214830331E3
QUANTITY
MAL214830331E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214830331E3
Internal Part NumberEIS-MAL214830331E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214830331E3
Related LinksMAL2148, MAL214830331E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214830331E3 Details Description
Related parts for MAL214830331E3
IC DAC 8BIT OCTAL W/AMP 24-DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
RES 1K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
SHEET COPPER FL 12.7X76.2MM 5/PK datasheet.pdf
ANT EMB NANO 802.11BG RA MMCX datasheet.pdf
PLUG IN UNIT FOR LSX 4M STD TEMP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 38VC SOD882-2 datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 1.64A 102 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 0.036UF RADIAL datasheet.pdf