Vishay/BCcomponents MAL214831681E3
MAL214831681E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214831681E3
Brief Description
680UF 50V 12,5X20MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL214831681E3.pdf
Availability of MAL214831681E3
QUANTITY
MAL214831681E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214831681E3
Internal Part NumberEIS-MAL214831681E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214831681E3
Related LinksMAL2148, MAL214831681E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214831681E3 Details Description
Related parts for MAL214831681E3
CONN SMA JACK 50 OHM EDGE MNT datasheet.pdf
DIE INSERT - SET OF 7 datasheet.pdf
RES SMD 422 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.059" (1.50mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES 1.91K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT datasheet.pdf
ASSY 2X6 MINIPAK HDE SEQ3, ROH datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf