Vishay/BCcomponents MAL214854153E3
MAL214854153E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214854153E3
Brief Description
15000UF 10V 18X35MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL214854153E3.pdf
Availability of MAL214854153E3
QUANTITY
MAL214854153E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214854153E3
Internal Part NumberEIS-MAL214854153E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214854153E3
Related LinksMAL2148, MAL214854153E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214854153E3 Details Description
Related parts for MAL214854153E3
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
ROUND SPACER M3.5 NYLON 5/8" datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 324BGA datasheet.pdf
MICRO 100C S 36" WHT JACKS NI datasheet.pdf
RES 1K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT datasheet.pdf