Vishay/BCcomponents MAL214855103E3
MAL214855103E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214855103E3
Brief Description
10000UF 16V 18X35MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL214855103E3.pdf
Availability of MAL214855103E3
QUANTITY
MAL214855103E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214855103E3
Internal Part NumberEIS-MAL214855103E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214855103E3
Related LinksMAL2148, MAL214855103E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214855103E3 Details Description
Related parts for MAL214855103E3
CAP CER 1UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP POLYMER 1000UF 20% 16V T/H datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Header 92 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP CER 27PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
OSC 114.285000 MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CAP FILM 8UF 10% 500V RADIAL datasheet.pdf