Vishay/BCcomponents MAL214868471E3
MAL214868471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214868471E3
Brief Description
470UF 63V 12,5X20MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL214868471E3.pdf
Availability of MAL214868471E3
QUANTITY
MAL214868471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214868471E3
Internal Part NumberEIS-MAL214868471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214868471E3
Related LinksMAL2148, MAL214868471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214868471E3 Details Description
Related parts for MAL214868471E3
RELAY SSR SPST 30A@530VAC DIN MT datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A 16TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 47PF 2KV NP0 1210 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN +/-3.3VOUT datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 2.5V 30A datasheet.pdf
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMBJ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf