Vishay/BCcomponents MAL215266229E3
MAL215266229E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215266229E3
Brief Description
22UF 400V 12,5X25MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL215266229E3.pdf
Availability of MAL215266229E3
QUANTITY
MAL215266229E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215266229E3
Internal Part NumberEIS-MAL215266229E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215266229E3
Related LinksMAL2152, MAL215266229E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215266229E3 Details Description
Related parts for MAL215266229E3
CAP FILM 0.033UF 5% 50VDC 1210 datasheet.pdf
IC OTP 256KBIT 55NS 28DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .125 EXTEND datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 1.15 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS BUILT IN PIN datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf
MICRO 25C P 48" WHT JACKS datasheet.pdf
CRYSTAL 25.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf