Vishay/BCcomponents MAL215628272E3
MAL215628272E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215628272E3
Brief Description
2700UF 63V 25X30MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215628272E3.pdf
Availability of MAL215628272E3
QUANTITY
MAL215628272E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215628272E3
Internal Part NumberEIS-MAL215628272E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215628272E3
Related LinksMAL2156, MAL215628272E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215628272E3 Details Description
Related parts for MAL215628272E3
CAP TANT 47UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK SMA 50OHM datasheet.pdf
TRANS NPN 20V 5A SOT89-3 datasheet.pdf
IC CTRLR CCFL HLF-BRDG 16-SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 24QFN datasheet.pdf
PCA MC4 MAT CONT LOGIC + RELAYS datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS INLINE SKT datasheet.pdf