Vishay/BCcomponents MAL215828272E3
MAL215828272E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215828272E3
Brief Description
2700UF 63V 25X35MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215828272E3.pdf
Availability of MAL215828272E3
QUANTITY
MAL215828272E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215828272E3
Internal Part NumberEIS-MAL215828272E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215828272E3
Related LinksMAL2158, MAL215828272E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215828272E3 Details Description
Related parts for MAL215828272E3
RES SMD 10.7K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC FLASH 16GBIT 114LFBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 55NS 28SOP datasheet.pdf
RES 1.13K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V datasheet.pdf
CONNECTOR WITH 3 METER CABLE datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
MICRO 37C P 6" WHT JACKP NI datasheet.pdf