Vishay/BCcomponents MAL215862332E3
MAL215862332E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215862332E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
3300UF 80V 25X50MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215862332E3.pdf
Availability of MAL215862332E3
QUANTITY
MAL215862332E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215862332E3
Internal Part NumberEIS-MAL215862332E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215862332E3
Related LinksMAL2158, MAL215862332E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215862332E3 Details Description
Related parts for MAL215862332E3
JUMPER-H1504TR/A3048L/H1504TR12" datasheet.pdf
RES SMD 26.7K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RECEPT 120POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A SOT223-5 datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 24V 600W 25A datasheet.pdf
CAP POLYMER 680UF 20% 4V T/H datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS INLINE SKT datasheet.pdf