Vishay/BCcomponents MAL215923391E3
MAL215923391E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215923391E3
Brief Description
390UF 250V 25X35MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215923391E3.pdf
Availability of MAL215923391E3
QUANTITY
MAL215923391E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215923391E3
Internal Part NumberEIS-MAL215923391E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215923391E3
Related LinksMAL2159, MAL215923391E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215923391E3 Details Description
Related parts for MAL215923391E3
CONV DC-DC 66W 48VIN 5V datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf
TVS DIODE 17VWM 31.4VC SMA datasheet.pdf
CONTACT PIN CRIMP 16-18AWG TIN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 2 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0201 datasheet.pdf
D-SUB FILTER 15POS IP67 datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf