Vishay/BCcomponents MAL215926221E3
MAL215926221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215926221E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
220UF 400V 25X45MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215926221E3.pdf
Availability of MAL215926221E3
QUANTITY
MAL215926221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215926221E3
Internal Part NumberEIS-MAL215926221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215926221E3
Related LinksMAL2159, MAL215926221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215926221E3 Details Description
Related parts for MAL215926221E3
CONN RECEPT METRIC 2MM 95PIN datasheet.pdf
IC ISOMODEM SYSTEM-SIDE 16SOIC datasheet.pdf
COMPUTER SGL-BD BL2120 BOTT MNT datasheet.pdf
DRIP SHIELD 60" GREY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 4A DPAK-4 datasheet.pdf
RES 137K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 0.068 OHM 5% 1/8W 0402 datasheet.pdf
OSC MEMS 500.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf