Vishay/BCcomponents MAL215966221E3
MAL215966221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215966221E3
Brief Description
220UF 400V 35X30MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215966221E3.pdf
Availability of MAL215966221E3
QUANTITY
MAL215966221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215966221E3
Internal Part NumberEIS-MAL215966221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215966221E3
Related LinksMAL2159, MAL215966221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215966221E3 Details Description
Related parts for MAL215966221E3
FERRITE CHIP SIGNAL 52 OHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 445MA 400 MOHM datasheet.pdf
CBL RIBN 64COND 0.050 GRAY 275' datasheet.pdf
RES CHAS MNT 270 OHM 5% 800W datasheet.pdf
RES SMD 549 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
0.25" - 6 MM FLEXIBLE COUPLING datasheet.pdf