Vishay/BCcomponents MAL219827101E3
MAL219827101E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL219827101E3
Brief Description
100UF 450V 22X35MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL219827101E3.pdf
Availability of MAL219827101E3
QUANTITY
MAL219827101E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL219827101E3
Internal Part NumberEIS-MAL219827101E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL219827101E3
Related LinksMAL2198, MAL219827101E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL219827101E3 Details Description
Related parts for MAL219827101E3
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 36-DIP datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 3.5A 8-SOIC datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN/PNP SOT563 datasheet.pdf
RES SMD 64.9OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS DUAL VERT PCB datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 48V datasheet.pdf
CONN HDR 8POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
D-SUB FILTER 15POS IP67 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf