Vishay/BCcomponents MAL225639122E3
MAL225639122E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL225639122E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
1200UF 100V 25X30MM 105C 2000H
Datasheet Download
MAL225639122E3.pdf
Availability of MAL225639122E3
QUANTITY
MAL225639122E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL225639122E3
Internal Part NumberEIS-MAL225639122E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package66
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL225639122E3
Related LinksMAL2256, MAL225639122E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL225639122E3 Details Description
Related parts for MAL225639122E3
LED GREEN DIFFUSED LEVEL METER datasheet.pdf
RES SMD 523K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS PANEL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 470PF 2KV X7R 1812 datasheet.pdf
RES 59 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 3W DO204AL datasheet.pdf
S4 COLOR,0.8MPIX,NPN,53X47.3 datasheet.pdf
IC FPGA 93 I/O 144FBGA datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM datasheet.pdf