Vishay/BCcomponents MAL250046222E3
MAL250046222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL250046222E3
Brief Description
2200UF 400V 65X105MM 85C 2000H
Datasheet Download
MAL250046222E3.pdf
Availability of MAL250046222E3
QUANTITY
MAL250046222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL250046222E3
Internal Part NumberEIS-MAL250046222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package16
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL250046222E3
Related LinksMAL2500, MAL250046222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL250046222E3 Details Description
Related parts for MAL250046222E3
OPT FIBER NETW SADDLE .28" datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 14SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN 32V 4A TO-225AA datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 250V U2J 1206 datasheet.pdf
RES SMD 51.1 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 357 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf